Trefpunt 55+

Zwevezele

Sport en ontspanning

Kaartersclub

Hieronder de uitslag van de 14e OKRA kaarting op 11-03-20 met 64 kaarters.

Behaalden 3 puntenDe Geldere Odette, Deschepper Patrick, Ovyn Solange, Plovie Freddy, Van Der Straeten Willy, Vandewiele Freddy.
Behaalden 2 punten: Alliët Arsene, Bossuyt Ethel, Boussauw Daniel, Buyse Norbert, Caen Rosa, Callewaert Noël, Danneels Frans, De Clerck Magda, De Clerck Simonne, De Muynck Rosa, Deblauwe Rik, Defour Daniel, Dejonckheere Roland, Delameilleure Rafaël, Delbaere Nathalie, Demeyere Herman, Depypere Ilda, Derpoorter Ronald, Eeckhout Raf, Huvaere Daniel, Ide Kristien, Ketels Henriette, Maes Jeannette, Stragier Anita, Tanghe Roger, Van Neste Werner, Vandemoortele Noël, Vanderplancke José, Vanderplancke Marcel, Vannevel André.
Behaalden 1 punt: Blieck Rita, Claeys Ingrid, Deriemaeker Cecile, Desmet Noël, Durie Margriet, Hongerloot Rita, Ide Yvan, Lapere Gilberta, Struyve Urbain, Tanghe Jules, Van Isacker Etienne, Vandaele Agnes, Vandierendonck Gabriel, Vankeirsbilck Adriaan, Vannieuwenborgh Rudy, Verduyn Nicole, Verduyn Rosa, Verheyen Johny.

VOLGENDE KAARTING: 18-03-2020      

Klik hier voor de kampioenen door de jaren, dit vanaf 1970

Huidig klassement op 11-03-2020                   Klik hier  voor de eindklassementen van vorige jaren 

Aantal punten Aantal beurten
Huvaere Daniel,  26 12
Van Neste Werner,  26 12
Vandemoortele Noël,  26 14
Maelfait André,  25 12
De Clerck Magda,  25 14
Defour Daniel,  25 14
Tanghe Jules,  24 13
De Clerck Simonne,  24 14
Deblauwe Rik,  24 14
Decock Willy,  24 14
Deriemaeker Cecile,  24 14
Ovyn Solange,  24 14
Deschepper Patrick,  23 12
Callewaert Noël,  23 14
Demeyere Herman,  23 14
Eeckhout Raf,  23 14
Danneels Frans,  22 12
Vandewoestyne Roos,  22 12
Verheyen Johny,  22 13
  Aantal punten Aantal beurten
Delbaere Nathalie,  22 14
Buyse Norbert,  21 13
Struyve Urbain,  21 14
Tanghe Roger,  21 14
Keirsebilck Roland,  20 11
Stragier Anita,  20 12
Vandierendonck Albert,  20 12
Derpoorter Ronald,  20 13
Verduyn Nicole,  20 13
Blieck Rita,  20 14
Caen Rosa,  19 12
Vanderplancke Marcel,  19 12
Van Isacker Etienne,  19 13
Vannevel André,  19 13
Claeys Ingrid,  19 14
Ketels Henriette,  19 14
Vandierendonck Gabriel,  19 14
Dejonckheere Roland,  18 11
Maes Jeannette,  18 12
Vantornout Marnix,  18 12

Aantal punten Aantal beurten
Verduyn Rosa,  18 12
Ide Yvan,  18 13
Plovie Freddy,  18 13
Boussauw Daniel,  18 14
De Geldere Odette,  18 14
Pattyn Nelly,  18 14
Vandewiele Freddy,  18 14
Cogghe Georgette,  17 12
Ide Kristien,  17 12
Vankeirsbilck Adriaan,  17 13
Ketels Herna,  16 9
Lapere Gilberta,  16 11
Depoortere Marie Louise,  16 12
Vanderplancke José,  16 12
Depypere Ilda,  16 13
Vannieuwenborgh Rudy,  16 13
Durie Margriet,  16 14
De Muynck Rosa,  15 11
Van Bruaene Christiane,  15 11
Delameilleure Rafaël,  15 12
Aantal punten Aantal beurten
Vandaele Agnes,  15 12
Hongerloot Rita,  15 13
Bossuyt Ethel,  14 9
Maertens Hubert,  14 10
Deblaere Bernice,  14 13
Alliët Arsene,  13 9
Desmet Noël,  13 11
Pattijn Maria,  12 9
Dufour Frans,  12 10
Zutterman Etienne,  10 7
Van Der Straeten Willy,  9 6
De Volder Agnes,  9 9
Mouffaert Gerda,  8 8
Popelier Eric,  8 8
Verkest Jan,  6 4
Clinckemaillie Margriet,  5 8
Deprez Luc,  3 2
Denolf Julienne,  1 2
Sabbe Roger,  0 0
Vancauwenberghe Noël,  0 0
Agenda OKRA Kaarters   2019-2020
om 14:00u in de Polyvalente zaal, sporthal "De Zwaluw"
23 okt 19 19 feb 20 13 mei 20
13 nov 19 26 feb 20 27 mei 20
20 nov 19 04 mrt 20 03 jun 20 inhaling
27 nov 19 11 mrt 20 10 jun 20
04 dec 19 18 mrt 20 17 jun 20
08 jan 20 25 mrt 20 inhaling 24 jun 20
15 jan 20 inhaling 01 apr 20 02 sep 20
22 jan 20 22 apr 20 09 sep 20
29 jan 20 29 apr 20 30 sep 20 kampioenviering
05 feb 20 06 mei 20 07 okt 20 vrije kaarting
21 okt 20  start 2020-2021




Agenda OKRA dansers 2019-2020      om 18.30u CC De Wissel
04 sep 19 08 jan 20 01 apr 20
11 sep 19 15 jan 20 sporthal 22 apr 20 sporthal
25 sep 19 feest 22 jan 20 29 apr 20
16 okt 19 29 jan 20 06 mei 20
23 okt 19 05 feb 20 13 mei 20 sporthal
06 nov 19 12 feb 20 20 mei 20 dansinstuif
13 nov 19 26 feb 20 27 mei 20
27 nov 19 11 mrt 20 sporthal 03 jun 20
04 dec 19 18 mrt 20 sporthal 10 jun 20
18 dec 19 25 mrt 20 17 jun 20 sporthal
24 jun 20 sporthal



   Agenda OKRA fietsers 2020  om 14.oo u aan de Oude Wissel 



di. 24-mrt pannenkoeken di. 28-jul daguitstap
di. 7-apr di. 11-aug
di. 21-apr di. 25-aug daguitstap
di. 5-mei fietshappening di. 8-sep
di. 19-mei di. 15-sep  trefpunt rit
di. 2-jun di. 22-sep
di. 16-jun di. 6-okt
di. 30-jun di. 20-okt pannenkoeken
di. 14-jul
   




OKRA Zwevezele wandelaars (stempelkaart ) 2020

21 jan. KANEGEM Parochiezaal St. Bavo
13 febr. DADIZELE P.C De ommeganck
9 maart ARDOOIE Albertzaal
24 maart SCHUIFERSKAPELLE Club 77
7 april GITS zaal Hembyse
24 april Ridefort RUDDERVOORDE  
22 sept. TIELT ‘t Gildeke
17 nov. EGEM Buurthuis
23 nov. De Schouw LICHTERVELDE
8 dec. WAKKEN CC Hondius




WANDELKALENDER 2020

JANUARI

dinsdag 14  regiowandeling GITS, Zaal Hembyse, Stationsstraat 4

dinsdag 21 regiowandeling KANEGEM  PC, Sint-Bavostraat 7

donderdag 30 januari regionale poeziewandeling SINT-ANDRIES, Koude Keukenstraat 8

 

 FEBRUARl 

donderdag 13  regiowandeling DADIZELE,  PC. Den Ommeganck Ridder Janlaan 3

dinsdag 18  regiowandeling ZWEVEZELE Sporthal De Zwaluw, Kasteelstraat

donderdag 27  regiowandeling SINT-BAAFS Valkenburg, Legeweg 83

 

MAART 

maandag 2 regiowandeling SINT-LODEWIJK Pladijsstraat 278

maandag 9 regiowandeling ARDOOIE Albertzaal, Kon. Albertstraat 6

dinsdag 24 regiowandeling SCHUIFERSKAPELLE  Club 77, Henri D'Hontstraat 42

vrijdag 27 regiowandeling SIJSELE De Kring, Dorpstraat 128

dinsdag 31 dagwandeltocht GELUVELD Kerk, Geluveldplaats 1

 

APRIL

dinsdag 7 regiowandeling GITS Zaal Hembyse, Stationsstraat 4

maandag 20 regiowandeling HEULE WATERMOLEN Molenheem, Izegemsestraat 205

dinsdag 21 regiowandeling DENTERGEM JOC, Wontergemstraat 7

vrijdag 24 regiowandeling RUDDERVOORDE Ridefort, Sportstraat

maandag 27 regiowandeling DEERLIJK De Wieke, Wiekeplein 1-6

 

MEI

maandag 4  regiowandeling SINT-DENIJS OC Ter Streye, Rode Wilgenstraat 2

dinsdag 5  regiowandeling ZEDELGEM DORP De Groene Meersen, Stadionlaan 48

woensdag 6 regiowandeling OOSTNIEUWKERKE Kantine Sportkring, Bruggestraat 41

maandag 18  regiowandeling LEDEGEM CC de Samenkomst, St.Eloois-Winkelstraat 84

maandag 25 dagwandeltocht BESELARE Kerk, Beselareplaats 1

 

JUNI

dinsdag 9 regiowandeling AVELGEM GC Spikkerelle, Scheldelaan 9

dinsdag 9 regiowandeling LOPPEM Parochiaal centrum, leperweg 2

maandag 22 regiowandeling KUURNE Hoeve Vandewalle, sportpark

 





JULI

maandag 6 regiowandeling WAREGEM OC Nieuwenhove, Kerkhofstraat 30

dinsdag 7 dagwandeltocht BRUGGE NMBS Station Brugge

woensdag 8 regiowandeling RUMBEKE PC Den Hazelt, Pastoor Slossestraat

vrijdag 17 regiowandeling BELLEGEM  De Wervel, Processiestraat 6,

 

 AUGUSTUS

donderdag 6  regiowandeling MOORSLEDE GC De Bunder, lepersestraat 52b

maandag 24 regiowandeling LENDELEDE Den Tap, Pastoor de Beirstraat 1

donderdag 27 regionale wandelhappening UITKERKE
De Kerkewegel, Ruitersstraat 5

 

          

SEPTEMBER

donderdag 3 regiowandeling BEVEREN Parochiaal Centrum, Izegemseaardeweg 6

maandag 7  regiowandeling GULLEGEM OC De Cerf, Kerkstraat 1

donderdag 10  dagwandeltocht BERTHEN Vertrek aan de kerk van Berthen

vrijdag 11 regiowandeling SINT-MICHIELS GODELIEVE Onze Ark, St. Michielslaan 35

dinsdag 22  regiowandeling TIELT Europahal, Generaal Mackzeckplein 5

donderdag 24  regiowandeling MOEN Zaal Tap, Stationsstraat 2

 

OKTOBER

donderdag 1 regiowandeling BEITEM De Schakel, Meensesteenweg 713

woensdag 14 dagwandeltocht BEERNEM Bulskampveld, Reigerlostraat 18

donderdag 15  regiowandeling ZWEVEGEM OC De Kappaert, Stedestraat 39,

dinsdag 20  regiowandeling SINT-BAAFS-VIJVE Den Aert, St.-Bavostraat 23

dinsdag 20  regiowandeling OEDELEM Parochiaal centrum J. Creytenstraat 34

 

NOVEMBER

donderdag 5  regiowandeling MOORSELE Sporthal, Seer. Vanmarckelaan 38A

dinsdag 17  regiowandeling EGEM Buurthuis Egem, Marelstraat 2

woensdag 18  regiowandeling OOSTKAMP De Raat, Schooldreef 5

maandag 23  regiowandeling LICHTERVELDE OC De Schouw

 


DECEMBER

vrijdag 4 regiowandeling WESTKAPELLE PC, Pastoor De Neveplein 16

dinsdag 8 regiowandeling WAKKEN CC Hondius, Oostdreef 48