Trefpunt 55+

Zwevezele

Sport en ontspanning

Kaartersclub

Hieronder de uitslag van de 27e OKRA kaarting op 11-9-2019 met 34 kaarters.

Behaalden 3 punten:Claeys Ingrid, Dejonckheere Roland, Struyve Urbain, Vancauwenberghe Noël.
Behaalden 2 punten: Callewaert Noël, Denolf Julienne, Depoortere Marie Louise, Lapere Gilberta, Maertens Hubert, Stragier Anita, Tanghe Jules, Vandewiele Freddy, Vankeirsbilck Adriaan, Vantornout Marnix, Verduyn Nicole, Verduyn Rosa, Verheyen Johny.
Behaalden 1 punt: Cogghe Georgette, De Clerck Magda, De Geldere Odette, De Muynck Rosa, Demeyere Herman, Ketels Herna, Maelfait André, Mouffaert Gerda, Popelier Eric, Van Isacker Etienne, Vandaele Agnes, Verkest Jan.

VOLGENDE KAARTING: 23-10-2019      

Klik hier voor de kampioenen door de jaren, dit vanaf 1970

Huidig klassement op 11-09-2019                   Klik hier  voor de eindklassementen van vorige jaren 

Aantal punten Aantal beurten
Dejonckheere Roland,  50 25
Deschepper Patrick,  49 25
Decock Willy,  48 25
Vandewiele Freddy,  48 25
Eeckhout Raf,  47 25
Struyve Daniel,  46 24
Defour Daniel,  45 25
Tanghe Jules,  45 25
Maelfait André,  44 25
Plovie Freddy,  43 25
Popelier Eric,  41 23
Callewaert Noël,  41 25
Ketels Herna,  41 25
Maertens Hubert,  41 25
Pattyn Nelly,  41 25
Vannevel André,  41 25
Depoortere Marie Louise,  40 23
De Clerck Simonne,  40 25
Deblauwe Rik,  40 25
  Aantal punten Aantal beurten
Tanghe Roger,  40 25
Vandemoortele Noël,  40 25
Vandierendonck Albert,  39 25
Stragier Anita,  38 24
Delbaere Nathalie,  38 25
Lapere Gilberta,  37 23
Vantornout Marnix,  37 23
Buyse Norbert,  37 25
Vanderplancke Marcel,  37 25
De Clerck Magda,  36 24
Verheyen Johny,  36 24
Verkest Jan,  36 24
Huvaere Daniel,  36 25
Zutterman Etienne,  36 25
Cogghe Georgette,  35 25
De Geldere Odette,  35 25
Derpoorter Ronald,  35 25
Maes Jeannette,  35 25
Vanderplancke José,  35 25

Aantal punten Aantal beurten
Vannieuwenborgh Rudy,  35 25
Van Der Straeten Willy,  34 20
Caen Rosa,  34 25
Ketels Henriette,  34 25
Struyve Urbain,  34 25
Demeyere Herman,  33 24
Boussauw Daniel,  33 25
Ovyn Solange,  33 25
Van Isacker Etienne,  33 25
Vandierendonck Gabriel,  33 25
Vankeirsbilck Adriaan,  32 20
Mouffaert Gerda,  32 21
Delameilleure Rafaël,  32 25
De Muynck Rosa,  31 24
Blieck Rita,  31 25
Deriemaeker Cecile,  31 25
Ide Kristien,  31 25
Deblaere Bernice,  30 21
Danneels Frans,  30 22
Aantal punten Aantal beurten
Durie Margriet,  30 25
Vancauwenberghe Noël,  29 16
Sabbe Roger,  29 17
Bossuyt Ethel,  29 18
Vandaele Agnes,  29 21
Verduyn Nicole,  29 22
Verduyn Rosa,  29 23
Claeys Ingrid,  28 24
Depypere Ilda,  28 25
Alliët Arsene,  27 17
Keirsebilck Roland,  26 15
Clinckemaillie Margriet,  26 18
Wallays Roza,  26 19
Hongerloot Rita,  26 23
Van Bruaene Christiane,  24 21
Dufour Frans,  21 20
Vande Vijvere André,  18 10
De Buck Ronny,  15 10
Denolf Julienne,  14 13
Pattijn Maria,  11 10
Agenda OKRA Kaarters   2019-2020
om 14:00u in de Polyvalente zaal, sporthal "De Zwaluw"
23 okt 19 19 feb 20 13 mei 20
13 nov 19 26 feb 20 27 mei 20
20 nov 19 04 mrt 20 03 jun 20 inhaling
27 nov 19 11 mrt 20 10 jun 20
04 dec 19 18 mrt 20 17 jun 20
08 jan 20 25 mrt 20 inhaling 24 jun 20
15 jan 20 inhaling 01 apr 20 02 sep 20
22 jan 20 22 apr 20 09 sep 20
29 jan 20 29 apr 20 30 sep 20 kampioenviering
05 feb 20 06 mei 20 07 okt 20 vrije kaarting
21 okt 20  start 2021-2022




Agenda OKRA dansers 2019-2020      om 18.30u CC De Wissel
04 sep 19 08 jan 20 01 apr 20
11 sep 19 15 jan 20 sporthal 22 apr 20 sporthal
25 sep 19 feest 22 jan 20 29 apr 20
16 okt 19 29 jan 20 06 mei 20
23 okt 19 05 feb 20 13 mei 20 sporthal
06 nov 19 12 feb 20 20 mei 20 dansinstuif
13 nov 19 26 feb 20 27 mei 20
27 nov 19 11 mrt 20 sporthal 03 jun 20
04 dec 19 18 mrt 20 sporthal 10 jun 20
18 dec 19 25 mrt 20 17 jun 20
24 jun 20 sporthal



   Agenda fietsers 2019  om 14.oo u aan de Oude Wissel te Zwevezele



di. 26/mrt di. 16/jul  daguitstap
di. 9/apr pannenkoeken di. 30/jul  
di. 23/apr di. 13/aug
di. 7/mei fietshappening di. 27/aug  daguitstap
di. 21/mei di. 10/sep  
di. 4/jun di. 17/sep  
di. 18/jun di. 1/okt  
di. 25/jun toeren i/d Moeren di. 15/okt  
di. 2/jul
di. 29/okt  




OKRA Zwevezele wandelaars (+stempelkaart ) 2019

22 jan. Meulebeke OC. De Vondel
7 febr. Dadizele PC. De Ommeganck
12 febr. Wielsbeke OC. Hernieuwenburg
19 maart Oeselgem Leieheem
23 april Ooigem OC Leieland
26 apr. Ruddervoorde Ridderfort
15 okt. Ruiselede Zaal Sport en Spel
12 nov. Aarsele JOC. Schoolstraat 1
25 nov. Lichtervelde De Schouw
10 dec. Wingene Paroch. centrum




WANDELKALENDER 2019

JANUARI

22/01   trefpunt Gits                 Sporthal Hembyze, Stationstraat 4, Gits
22/01   trefpunt Meulebeke       OC Vondel, Karel van Manderstraat 26,   Meulebeke 

 FEBRUARl 

01/02   regio Brugge                Poëziewandeling (10 uur)   Meersenhuis, Oostmeers 3, Brugge
07/02  trefpunt Dadizele           PC Den Ommeganck, Ridder Janlaan 3, Dadizele
12/02  trefpunt Wielsbeke         OC Hernieuwenburg, Rijksweg 314, Wielsbeke
14/02  trefpunt Oedelem           PC, Tinhoutstraat 91, Oedelem - Oostveld

MAART 

01/03   trefpunt Sint-Lodewijk    Buurthuis, Pladijsstraat 278, Sint-Lodewijk
14/03   trefpunt Dadizele           DAGWANDELTOCHT (10 uur) Kerk van Beselare
18/03   trefpunt Ardooie            Albertzaal, Koning Albertstraat 6, Ardooie
19/03   trefpunt Oeselgem         Zaal Leieheem, Rosalie ’t Feltplein, Oeselgem
29/03   trefpunt Sijsele              De Kring, Dorpstraat 128, Sijsele

APRIL

23/04   trefpunt Ooigem            OC Leieland, Guido Gezellestraat 57B, Ooigem
25/04   trefpunt Hooglede         Zaal Centrum, Kerkstraat 17, Hooglede
26/04   trefpunt Ruddervoorde   Riderfort, Sportstraat 2 in, Ruddervoorde
29/04   trefpunt Deerlijk            OC d’Iefte, Hoogstraat 122, Deerlijk

MEI

06/05   trefpunt Oostnieuwkerke   Kantine voetbalveld SK Oostnieuwkerke Cockstraat 24
13/05   trefpunt Sint-Denijs       OC Ter Streye, Rode Wilgenstraat 6, St-Denijs
16/05   trefpunt Oostkamp        De Raat, Schooldreef 5, Oostkamp
20/05   trefpunt Ledegem         CC De Samenkomst Sint-Eloois-Winkelstraat 84, Ledegem
20/05   trefpunt Waregem         DAGWANDELTOCHT (10 uur) NMBS-station Anzegem

JUNI

11/06   trefpunt Avelgem          GC Spikkerelle, Scheldelaan 6, Avelgem  
17/06   trefpunt Kuurne             Hoeve Vandewalle, Sportpark   Boomgaardstraat, Kuurne
 





JULI

03/07   trefpunt Knokke             DAGWANDELTOCHT (10 uur) NMBS-station Knokke
04/07   trefpunt Menen              St-Janskerk G. Gezellelaan – K. Cardijnlaan, Menen
08/07   trefpunt Waregem         PC Kamiano (De Jager) Gentse Heirweg 10, Waregem
10/07   trefpunt Rumbeke         PC De Regenboog Sint-Eloois-Winkelstraat 59, Oekene
12/07   trefpunt Bellegem          OC De Wervel, Processiestraat 6, Bellegem

 AUGUSTUS

01/08   trefpunt Moorslede         GC Den Bunder, Iepersestraat 52B, Moorslede
26/08   trefpunt Lendelede         GC Den Tap, Pastoor de Beirstraat 1, Lendelede
28/08   trefpunt Assebroek OLV   WANDELHAPPENING   De Patria, Kerklaan 37, Assebroek
              

SEPTEMBER

02/09   trefpunt Gullegem        OC De Cerf, Kerkstraat 1, Gullegem
06/09   trefpunt Beveren          PC, Izegemseaardeweg 26, Beveren
17/09   trefpunt Oostrozebeke  Gemeenschapszaal Tjuf, Tieltsteenweg 8, Oostrozebeke
19/09   trefpunt Moen              OC Den Tap, Stationsstraat 2 , Moen i.s.m. Sint-Denijs
26/09   trefpunt Lissewege       Jacob Reyvaertheem W. Romboudtstraat 17, Lissewege

OKTOBER

03/10   trefpunt Beitem             Centrum De Schakel Meensesteenweg 717, Roeselare
10/10   trefpunt Uitkerke           De Kerkewegel, Ruitersstraat 5, Uitkerke
15/10   trefpunt Ruiselede         zaal sport en spel (naast sporthal)Tieltstraat 46a, Ruiselede
17/10   trefpunt Zwevegem       PC Knokke, Maria Bernardastraat 29, Zwevegem

NOVEMBER

07/11 trefpunt Moorsele           Sporthal, Secretaris Vanmarckelaan, Moorsele
12/11 trefpunt Aarsele             JOC, Schoolstraat 1, Aarsele
13/11 trefpunt Sint-Kruis           Male ’t Couvent Kan. Decoeneplein 1, Sint-Kruis Male
25/11 trefpunt Lichtervelde        OC De Schouw Tweelindenstraat, Lichtervelde 

DECEMBER

06/12 trefpunt Aartrijke            Jonkhove, Aartrijksestraat 9, Aartrijke
10/12 trefpunt Wingene            PC, Oude Bruggestraat 7, Wingene